Equip Humà

L’escola acull 123 alumnes, 39 d’educació infantil i 84 de primària. L’escola té assignades 13,5 places de mestres.

Equip de Mestres Escola Font-rúbia Curs 2020-2021

Directora: Sònia Navarro i Ramírez.             

Cap d’Estudis:  Susanna Marquès i Sala.

Secretari: Isaac Feliu i Mir.


Coordinadora d’infantil: Reyes Alloza i Camarero.

Coordinadora Primària: Anna Soler i Figueras.

Coordinadora Riscos laborals: Noelia Bretó i Pérez

Coordinadora Informàtica: Ester Torrens Grases.

Gestora COVID: Sònia Navarro i Ramírez.


Tutora de Pàrvuls 3i 4 anys: Ona Almanza i Salat.

Tutora de Pàrvuls de 5 anys: Reyes Alloza i Camarero.

Especialitats Infantil: Anna Vilella i Figuerola.

Educació Especial i suports: Sònia Navarro i Ramírez.

Tutora de 1r: Esther García i López.

Tutora de 2n: Susanna Marquès i Sala.

Especialitats: Ester Torrens Grases.

Suports: Sònia Navarro i Ramírez i Carmina Défez i Sánchez.

Educació Especial:  Susanna Marquès i Sala.

 

Tutor/a de 3r:  Anna Soler i Figueras.

Tutora de 4t: Patrícia Carrera i Rosdevall.

Especialitats: Isaac Feliu i Mir, Patrícia Carrera i Rosdevall i  Anna Soler i Figueras.

Educació Especial: Iolanda Mulet i López.

 

Tutores de 5è: Noelia Bretó Pérez i Meritxell Cuyàs Ribes.

Tutora de 6è: Marina Cascallar i Alonso.

Especialitats: Noelia Bretó Pérez, Meritxell Cuyàs Ribes i  Diego Salvo Yoga

Educació Especial: Iolanda Mulet i López.

Llistat d’adreces electròniques del mestres de l’escola:

Anna Soler: asoler26@xtec.cat

Anna Vilella: avilell6@xtec.cat

Carmina Defez:  mdefez2@xtec.cat

Ester Torrens: etorrens@xtec.cat

Esther Garcia  egarcia8@xtec.cat

Isaac Feliu: ifeliu6@xtec.cat

Marina: marina.pimpam@gmail.com

Noelia Bretó: nbreto@xtec.cat

Ona Almanza: oalmanza@xtec.cat

Patrícia Carrera: pcarrer9@xtec.cat

Reyes Alloza: malloza2@xtec.cat

Sònia Navarro: snavarr6@xtec.cat

Susanna Marquès: smarques@xtec.cat

Yolanda Mulet: imulet@xtec.cat

Marina Cascallar: marina.pimpammail.com

Equip de Personal Escola Font-rúbia Curs 2020-2021

Psicopedagog EAP:  Joan Carbonell

Auxiliar administrativa: Natalia Mata

Personal de neteja: Montse Máximo  i Joana Máximo

Cuinera: Anna Navarro

Monitores:

Mireia Planas (Coordinadora)

Núria Molinari

Rosa Esteve

Marta Morgadas

Sergi Luque

Dolors Navas

Karima Yahya

Deixa un comentari

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir els comentaris brossa. Apreneu com es processen les dades dels comentaris.